Снежина Динева: Допълнителното финансиране е ключово за дейността на „Напоителни системи“
Изпълнителният директор на дружеството коментира хроничния недостиг на средства и очакваната подкрепа от държавата
Хроничният недостиг на финансови средства в „Напоителни системи“ и планираното допълнително финансиране, обещано от правителството, са сред основните теми в новото издание на предаването „Брюксел в превод“.
По темата говори изпълнителният директор на дружеството Снежина Динева, която коментира финансовото състояние на компанията, предизвикателствата пред поддръжката на хидромелиоративната инфраструктура и очакванията към предстоящата държавна подкрепа.
В интервюто се разглеждат още необходимите инвестиции за модернизация на напоителните системи и значението им за устойчивото развитие на българското земеделие.
Повече по темата гледайте в предаването „Брюксел в превод“ с автор и водещ Валентина Спасова. Вижте откъс от разговора.











