Джем Йоздемир настоява за повече екология в сектор животновъдство
Животновъдството трябва да се преориентира към по-добра защита както на животните, така и на климата, настоява министърът
Опазването на климата и хуманното отношение ще са в центъра на усилията на новия германски министър на земеделието за сектор животновъдство. Това потвърди Джем Йоздемир след разговори с екологични и селскостопански организации, проведени под формата на видеоконференции.
Агро ТВ
АГРО ТВ – лицето на модерното земеделие.
Единствената специализирана телевизия за земеделие у нас.
Телевизия АГРО ТВ е с национално покритие и 24-часова програма, включваща разнообразни предавания и рубрики, фокусирани върху земеделието, селските райони и преработвателната индустрия.
С приоритет са новинарските емисии, предлагащи актуална информация от агросектора у нас и по света.
Програмата на АГРО ТВ се разпространява по сателит, кабел, както и с пряко излъчване в интернет на адрес: www.agrotv.bg и в YouTube. Може да гледате АГРО ТВ и чрез мобилно приложение.











