БИОПРОИЗВОДСТВО: Как да разпознаем био от конвенционалния мед?
Цвятко Начев, биопроизводител
Цвятко Начев се грижи за 185 биологични кошера в Калофер, разположени в 4 пчелина. Според него, биопродукцията е гаранция за качествена храна, като една от основните причини е, че не се ползват конвенционални методи за лекуване на пчелите. Каква помощ получава стопанството по линия на Общата селскостопанска политика и Как потребителят да се ориентира кой пчелен мед действително е получен по биологичен начин ?
Агро ТВ
АГРО ТВ – лицето на модерното земеделие.
Единствената специализирана телевизия за земеделие у нас.
Телевизия АГРО ТВ е с национално покритие и 24-часова програма, включваща разнообразни предавания и рубрики, фокусирани върху земеделието, селските райони и преработвателната индустрия.
С приоритет са новинарските емисии, предлагащи актуална информация от агросектора у нас и по света.
Програмата на АГРО ТВ се разпространява по сателит, кабел, както и с пряко излъчване в интернет на адрес: www.agrotv.bg и в YouTube. Може да гледате АГРО ТВ и чрез мобилно приложение.