Как ще се прилагат новостите в усвояването на директните плащания
Как ще се прилагат новостите в усвояването на директните плащания? Информирани ли са фермерите и общинските служби? Какви санкции ще се налагат при допуснати грешки? По тази изключително актуална тема точно в този стопански период, говорят гостите: Светлана Боянова – директор на Института по агростратегии и иновации и Румяна Ангелова – председател на Асоциацията на зърнопроизводителите.
Агро ТВ
АГРО ТВ – лицето на модерното земеделие.
Единствената специализирана телевизия за земеделие у нас.
Телевизия АГРО ТВ е с национално покритие и 24-часова програма, включваща разнообразни предавания и рубрики, фокусирани върху земеделието, селските райони и преработвателната индустрия.
С приоритет са новинарските емисии, предлагащи актуална информация от агросектора у нас и по света.
Програмата на АГРО ТВ се разпространява по сателит, кабел, както и с пряко излъчване в интернет на адрес: www.agrotv.bg и в YouTube. Може да гледате АГРО ТВ и чрез мобилно приложение.







