История на храните: Ориз с нещо, автор Алеко Дянков
"Arroz con cosas" наричат жителите на Валенсия с леко пренебрежение ястия с ориз и нещо вътре, опитващи се да наподобят паелята. И са прави, защото истинската, оригиналната паеля е родом от третия по големина град в Испания. Елате с нас на брега на Средиземно море и се насладете на това незабравимо усещане! Само в "История на храните" по Агро ТВ.
Агро ТВ
АГРО ТВ – лицето на модерното земеделие.
Единствената специализирана телевизия за земеделие у нас.
Телевизия АГРО ТВ е с национално покритие и 24-часова програма, включваща разнообразни предавания и рубрики, фокусирани върху земеделието, селските райони и преработвателната индустрия.
С приоритет са новинарските емисии, предлагащи актуална информация от агросектора у нас и по света.
Програмата на АГРО ТВ се разпространява по сателит, кабел, както и с пряко излъчване в интернет на адрес: www.agrotv.bg и в YouTube. Може да гледате АГРО ТВ и чрез мобилно приложение.











